Massaaž ja kinesioteipimine  VABAD AJAD:  http://www.tktasakaal.ee/vabad-ajad/massaaz

Klassikaline massaaž
Klassikaline massaaž ehk Rootsi massaaž on kõige levinum massaažiliik, kus massöör oma käte abil teeb erinevaid liigutusi ja võtteid, et mõjutada inimese organismi.

Massaaž parandab vere-ja lümfiringet, mis aitab kiirendada kogu organismi ainevahetust, aktiviseerib südame ja teiste organite talitlust. Leevendab lihaspingeid, korrigeerib lihastoonust, suurendab lihaste elastsust ja parandab lihastes hapnikuvarustust, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii füüsiliste kui ka vaimsete ülepingete korral, aitab taastada energiavarusid.

Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (kukal, kael, selg, õlad, käed, jalad jne).

Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel massaažilaual ja kestab vastavalt kliendi vajadusele kas 1 tund  või 1,5 tundi. 

Tasu: 1 tund 30€ ja 1,5 tundi 45€.
Arveldame: sularahas, arvega ja SportIDga.


Kinesioteipimine 

Kinesioteip on õhuke elastne teip, mille asetamisel naha pinnale saadakse leevendust erinevatele terviseprobleemidele. Kinesioteipimise eesmärk on toeta kehaomaseid taastumisprotsesse ning vähendada survet valu tekitavatele närviretseptoritele. Teibitud piirkonnas paraneb ainevahetus, vereringe ning närvitalitlus, paraneb lümfiringe ning väheneb turse.
Info ja broneerimine:
Email again: